Rezerwacja telefoniczna 32 728 30 26

Kontakt

Tanie Loty Gdańsk - Oslo już od 99 zł

Najtańsze Loty z Gdańska do Oslo już od 99 PLN

Chcąc dostać się z Gdańska do Norwegii warto skorzystać z oferty tanich linii lotniczych Wizzair, które oferują bezpośrednie połączenia na port lotniczy Oslo Torp (TRF). Lotnisko to znajduje się w miejscowości Sandefjord, 120 km na południe od centrum Oslo. Połączenia z gdańskiego lotniska do Oslo Torp realizowane są w okresie letnim 2017 codziennie. Wyloty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 06:00-07:30. Loty powrotne także 7 razy w tygodniu w godzinach 08:05-09:25.Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 od poniedziałku do niedzieli. Wyloty z Gdańska we wtorki o godz 12:00, lądowanie w Oslo o godz 13:25, pozostałe dni o godz 11:55-13:25. Loty powrotne relacji Oslo Torp-Gdańsk także codziennie, we wtorki o godz 08:35-09:55, pozostałe dni o godz 14:00-15:20.

Konkurencyjne połączenia lotnicze z gdańskiego lotniska do Oslo proponują także irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair. Norweskie tanie linie lotnicze Ryanair oferują tanie, bezpośrednie loty z Gdańska do Oslo-Torp (TRF). Loty odbywają się codziennie, w poniedziałki, piątki i soboty w godzinach 09:10-10:45, we wtorki i środy o godz 13:00-14:35, czwartki 18:15-19:50, natomiast w niedziele o 16:55-18:30. Połączenia na trasie Oslo-Torp-Gdańsk startują także codziennie od poniedziałku do niedzieli . Tanie bilety lotnicze z Gdańska do Oslo. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Sprawdź przykładowe loty z (GDN) do (OSLO):

  1. Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

    FR 8510 2018-05-25 15:30 Gdańsk (GDN) 2018-05-25 17:00 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 22h 55m / 1 przesiadka

    FR 4128 2018-06-01 09:50 Oslo (TRF) 2018-06-01 11:40 Wrocław (WRO)

    FR 4105 2018-06-02 07:40 Wrocław (WRO) 2018-06-02 08:45 Gdańsk (GDN)

    Cena: 213 zł

  2. Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

    W6 1741 2018-05-25 15:00 Gdańsk (GDN) 2018-05-25 16:30 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 22h 55m / 1 przesiadka

    FR 4128 2018-06-01 09:50 Oslo (TRF) 2018-06-01 11:40 Wrocław (WRO)

    FR 4105 2018-06-02 07:40 Wrocław (WRO) 2018-06-02 08:45 Gdańsk (GDN)

    Cena: 218 zł

  3. Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

    W6 1743 2018-05-25 07:00 Gdańsk (GDN) 2018-05-25 08:30 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 22h 55m / 1 przesiadka

    FR 4128 2018-06-01 09:50 Oslo (TRF) 2018-06-01 11:40 Wrocław (WRO)

    FR 4105 2018-06-02 07:40 Wrocław (WRO) 2018-06-02 08:45 Gdańsk (GDN)

    Cena: 218 zł

  4. Wylot Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

    W6 1743 2018-05-25 07:00 Gdańsk (GDN) 2018-05-25 08:30 Oslo (TRF)

    Przylot Czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio

    W6 1743 2018-06-01 09:05 Oslo (TRF) 2018-06-01 11:25 Gdańsk (GDN)

    Cena: 221 zł

Alert cenowy - Bądź na bieżąco z najniższymi cenami

Poinformujemy Ciebie o najlszych okazjach do Oslo